מדיניות משלוחים

 1. מדניות משלוחים
  • בדף ההזמנות שבעגלת הקניות על המזמין לבחור את דרך המשלוח הרצויה על ידו.
   • איסוף עצמי- ניתן לבצע איסוף עצמי של הזמנות מראשון לציון, הוד השרון,חולון לאיסוף מערים אלו נדרש תיאום של כ1 ימי עסקים לפחות מראש.
   • אתר טופי רשאית לשנות את מקום האיסוף מעת לעת וללא התראה מראש בהתאם לצרכיה הלוגיסטיים ובשיקול דעתה הבלעדי.
   • משלוח עם שליח עד הבית – אתר טופי תספק למזמין את המזכרות באמצעות חברת שילוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי. אספקת ההזמנה לחברת השילוח תיעשה עד 3 ימי עסקים מיום היות ההזמנה מוכנה (בהתאם לאמור בסעיפים 2.4 ו2.5). אתר טופי איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה. בנוסף, לא תתאפשר אספקת פריטים מחוץ לשטחי ארץ ישראל. לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחגי ישראל. אתר טופי אינה מחויבת לספק את הפריטים אל אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ובהנחה שניתן יהיה לספקם אך יהיה צורך בעלויות נוספות לשם כך המזמין הוא שיישא בעלויות נוספות אלו. בחירת אופציית דואר שליחים כרוכה בתשלום, כאמור באתר, ועליות אלו יתווספו למחיר המזכרות המוזמנות.
  • חשוב לציין כי דמי המשלוח יגבו בגין אספקת כל ההזמנה ליעד אחד ולכן כל המזכרות המוזמנות תחת הזמנה אחת יחויבו בדמי משלוח פעם אחת בהנחה ונעשים ליעד אחד ולא עברו את משקל ה 22 קילו. לכן, בהנחה והמזמין מעוניין להזמין מספר סוגי מזכרות לאותו יעד, יצרף הכל תחת הזמנה אחת.אלא אם כן סה"כ המשקל של כל ההזמנות גדול מ 22 ק"ג, במקרה זה יידרש חיוב נוסף על כל משלוח במשקל עד 22 קילו.
  • משלוח בדואר רשום  במתנה, יינתן למזמין ממוצרי "טופי שיווק " בהתאם לקטגוריות המופיעות באתר בסכום העולה על 349 ₪ (לא כולל משלוח). הטבה זו אינה כוללת את מוצרי זכוכית, עציצים, כפכפים, חגים, עסקי או כל מוצר אשר לא מצוין מחירו באתר. הטבה זו עשויה להשתנות בהתאם להחלטת החברה וללא הודעה מוקדמת. משלוח חינם לא יכלול משלוח בשירות אקספקס/משלוח דחוף . משלוחים דחופים בשירות אקספרס כרוכים בתשלום נוסף ובתאום מראש מול שירות הלקוחות הטלפוני של החברה.
  • בכל מקרה של משלוח חינם ובמידה והלקוח מוותר על שירות זה, לא יקוזז/יזוכה/יוחזר תשלום בגין הטבת משלוח החינם.
  • תקנון חברת השילוח, אשר באמצעותה יבוצע המשלוח, יחול על כל משלוח של המוצרים באמצעות האתר, ויחייב את המזמין.
  • אתר טופי שומרת לעצמה את האפשרות לדרוש את תעודת זהותו של המזמין ו/או את מספר אישור ההזמנה כפי שנמצאים במערכת ההזמנות של אתר טופי, כתנאי למסירת ההזמנה לידי המזמין.
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר
אין מספיק פריטים זמינים. נותר רק [max].
עגלת קניות

העגלה שלך ריקה

Return To Shop

הוספה הערה להזמנה ערוך הערה להזמנה
הוספת קופון

הוספת קופון

קוד הקופון יעבוד בדף הקופה